نمایش دادن همه 12 نتیجه

نمایش 12

سبد گل رز لاکچری

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک نمایشگاه

۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان

بیمارستان نیکان

بیمارستان نیکان یکی از بیمارستان های بسیار شیک و مجهر ایران است. بیمارستان نیکان از معدود بیمارستان هایی است که در آن عمل پیوند کلیه انجام میشود. این بیمارستان در محله اقدسیه واقع شده است. همان طور که میدانید اقدسیه یکی از مناطق مرفه نشین تهران است، معمولا کسانی که در این بیمارستان بستری میشوند افراد مشهور و یا مدیران و یا کاسب های به نام تهران و یا ایران هستند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای عرض احترام و ارادت و آرزوی سلامتی برای بیماران این بیمارستان گل تهیه میکند.

این کار یکی از بهترین راه ها برای روحیه دادن به بیمار است و میتوان تاثیر زیادی در روند بهبود مریض داشته باشد. آدرس این بیمارستان اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، ورودی اراج،  خیابان ٢٢ بهمن، بیمارستان نیکان و شماره تماس این بیمارستان 02122981829 میباشد.

خرید گل برای بیمارستان نیکان

پیدا کردن گلفروشی در نزدیکی بیمارستان نیکان که قیمت مناسبی داشته باشد کار سختی است. اکثر گلفروشی های آن محدوده به دلیل اینکه باید اجاره های سنگین پرداخت کنند معمولا قیمت های نجومی و بالایی دارند. شما میتوانید با خرید از گلفروشی شادیچی علاوه بر ارسال رایگان و غیر حضوری از امکان ضمانت قیمت بهرمند شوید. همچنین شما در گلفروشی آنلاین شادیچی تنوعی بینظیر از انواع گل ها و انواع مدل ها مانند: سبد گل، جام گل ، باکس و یا دسته گل را میتوانید با کیفیت عالی یافت کنید. همین موضوع باعث میشود که خرید از گل فروشی شادیچی بهترین راه برای خرید گل برای بیمارستان نیکان باشد. با ما همراه باشید تا گلفروشی های معروف و نزدیک بیمارستان نیکارن را بررسی کنیم.

نام گلفروشی آدرس گلفروشی 📍
گل فروشی پوژان چهارراه فرمانیه خیابان پاسداران نارنجستان یکم نبش نارنجستان سوم
گلفروشی سلینا بزرگراه ارتش، خیابان تیموری، بین یکم و پروین
گل هیرکانیا اقدسيه، بلوار ارتش، روبروي ساييپا، پلاك ١٦٩

گلفروشی سلینا؛ نزدیک ترین گلفروشی به بیمارستان نیکان

اگر به طور ناگهانی قصد خرید گل دارید و نزدیک بیمارستان نیکان هستید، بهترین گلفروشی نزدیک به بیمارستان نیکان گلفروشی سلیناست. این گلفروشی جنب بیمارستان هست و میتوانید در این گلفروشی انواع سبد گل و دسته گل مناسب بیمارستان را تهیه کنید. در این گلفروشی انواع گیاهان آپارتمانی و گیاهان ضد حساسیت وجود دارد که برای محیط بیمارستان انتخاب خوبی است. آدرس این گل فروشی : بزرگراه ارتش، خیابان تیموری، بین یکم و پروین میباشد.

گل فروشی پوژان، مخصوص خاص پسند ها

کمتر کسی هست در تهران نام و آوازه گلفروشی پوژان به گوشش نرسیده باشد. این گلفروشی جزو گلفروشی های بسیار معروف بزرگ و خاص تهران است. شما میتوانید در این گلفروشی انواع تاج گل ها، گیاهان کمیاب و محصولات انحصاری وجود دارد. اگر به دنبال محصولات بسیار خاص هستید و هزینه برای شما در گام دوم قرار دارد بدون شک یکی از بهترین گل فروشی های تهران این گلفروشی میباشد.

گلفروشی هیرکانیا

گل فروشی هیرکانیا یکی از گلفروشی های با سابقه در ایران است و طی سال های زیادی که در حوضه گل و گیاه فعالیت کرده است، برای همه سلیقه ها توانسته انواع گل های زیبا را پرورش دهد. این گلفروشی جزو گلفروشی های بسیار زیبا و بزرگ تهران است که در نزدیکی بیمارستان نیکان هست. ادرس این گلفروشی : اقدسيه، بلوار ارتش، روبروي ساييپا، پلاك ١٦٩ است.

خرید اینترنتی گل برای بیمارستان نیکان

احساسات و ارتباطات انسانی همواره نیازمند ابزارهایی برای انتقال و اظهار آنها به دیگران است. گاهی اوقات، ما نیاز داریم تا احساسات شادی و خوشحالی را به عزیزان خود ارسال کنیم، به خصوص زمانی که آنها در بیمارستان نیکان تهران بستری هستند شادیچی یک گلفروشی اینترنتی بی‌نظیر است که به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی و راحتی احساسات شادی و خوشحالی خود را به عزیزان در بیمارستان نیکان منتقل کنید. شما با انتخاب گل فروشی شادیچی میتوانید با ترکیب رنگ های زنده و زیبا، امید را به بیماران هدیه دهید و باعث بهبودی انها شوید. اگر به دنبال خرید راحت با قیمت مناسب و سریع هستید به شما پیشنهاد میکنیم که با کارشناسان ما تماس بگیرید.