شرایط ثبت سفارش تاج گل از گلفروشی شادیچی چیست؟

برای ثبت سفارش حداقل از یک روز قبل سفارشات خود را ثبت نمایید و هزینه را پرداخت کنید.

آیا میتوانید امروز گل ارسال کنید؟

برای پاسخ به این سوال شما باید با همکاران ما تماس بگیرید. محصولات بسته به نوعشان و بسته به موجودی گل ها و زمان گل آرایی زمان ارسال مختلفی دارد.

آیا گل روز و با کیفیت روز و تازه استفاده می کنید؟

در گل فروشی شادیچی تمام گل ها روزانه براساس سفارشات از باغدار و گل خانه دار  خریداری شده و به هیچ عنوان از گل روزهای گذشته استفاده نمی شود.

آیا قیمت های سایت به روز می باشد ؟

بله، اکثر قیمت ها به روز می باشد ولی توجه داشته باشید که قیمت گل و بازار گل در روز های خاص سال به شدت تغییر می کند مثل عید ها، جشن ها و ولنتاین و… پس می بایست قبل از خرید طریق پشتیبان واتساپ استعلام بگیرید.

نحوه خرید و ارسال باکس گل رز به چه صورت است؟

خرید انواع باکس و جعبه گل و سایر محصولات گل طبیعی گلفروشی شادیچی در حال حاضر تنها در تهران و کرج امکان پذیر میباشد. برای سفارشی سازی رنگ گل های رز یا رنگ باکس قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید. ارسال سفارشات ۱ الی ۲ روز کاری زمان میبرد. قیمت های مندرج در سایت به روز است. سفارش های غیر از محصولات سایت نیز با هماهنگی قبلی پذیرفته میشود. 

هزینه ارسال سفارشات چقدر است؟

تمامی سفارش تاج گل بالای ۱ میلیون تومان حمل و نقل رایگان دارد. 

آیا در هنگام ارسال محصول به سفارشم آسیب وارد نمیشود؟

در گلفروشی شادیچی تمامی محصولات با ماشین مخصوص حمل گل ارسال میشود و آسیبی به سفارش شما وارد نمیشود.

راه های ثبت سفارش از گل فروشی شادیچی چیست؟

شما میتوانید از راه های مختلفی محصول خود را سفارش دهید.

  1. از طریق وب سایت شادیچی
  2. از طریق تماس تلفنی
  3. از طریق پیام در واتساپ
آیا امکان ارسال عکس سفارش وجود دارد؟

بله، پس از ارسال سفارش به محل همکاران ما در همان مکان از محصول نهایی برای شما عکس گرفته و برای شما ارسال میکنند تا از صحت و سلامت سفارش تان اطمینان حاصل میکنید.

آیا سفارشی که دادم در ساعت مقرر به مکان میرسد؟

بله، بابت ارسال به موقع خیال شما راحت باشد. همکاران ما بین ده دقیقه الی بیست دقیقه زودتر از ساعت مقرر در محل حضور دارند.

آیا شادیچی مشاوره خرید دارد؟

بله، شما میتوانید در ساعات اداری و در روز های شنبه تا پنجشنبه "به جز روز های تعطیل رسمی" با گل فروشی شادیچی تماس بگیرید و از کارشناسان ما در مورد موجودی انواع گل ها ، نماد، نحوه نگهداری و... سوال بفرمایید.

اگر برای مراسم ترحیم تاج گل سفارش دهیم به چه صورت تحویل می شود؟

در مراسم های ترحیم گل فروشی شادیچی تا درب مسجد و رستوران ارسال رایگان دارد. همچنین با ارسال آدرس دقیق در بهشت زهرا و بهشت سکینه تا سر مزار گل فروشی شادیچی سفارش شما را ارسال میکند.

آیا به همراه گل کارت پستال هم ارسال میشود؟

بله، در قسمت ثبت سفارش شما میتوانید متن دلخواه خود را برای ما ارسال کنید. تیم طراحی شادیچی یک کارت پستال در سایز های A5 و یا سایز A4 برای شما روی سفارش‌تان به صورت رایگان قرار میدهند.

آیا گل های فصلی دارید؟

بله، ولی به دلیل کمیاب بودن گل های فصلی حتما قبل از سفارش به صورت تلفنی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا موجودی و قیمت گل مد نظر را به شما اعلام نمایند.

سفارشم کنسل شده. مبلغ چگونه بازپرداخت می شود؟

در صورت احراز شدن دلیل شما برای کنسلی همکاران ما با شما تماس میگیرند و به شماره حسابی که از آن هزینه سفارش را واریز کرده اید را عودت میدهند.