نمایش 1–12 از 13 نتیجه

نمایش 12

باکس گل حرف M

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل پیونی

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

جعبه گل قرمز

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل روز عشق

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل چمدانی

۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل مردانه

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

گل برای بیمارستان آپادانا

گل ها همیشه یک راه عالی برای نشان دادن علاقه و همدلی بین انسان ها بوده است. یکی از مکان هایی که همدلی و همیاری بیشتر دیده میشود، زمانی است که افراد برای دیدن و عیادت کردن از بیماران به بیمارستان ها مراجعه میکنند . یکی از بیمارستان های بسیار بزرگ تهران بیمارستان آپادانا تهران است. شاید شما هم قصد عیادت از یکی از دوستانتان در این یبمارستان را دارید و یا قصد دارید برای تشکر از کادر درمانی بیمارستان گل بخرید. پس تا انتهای این مطلب همراه با باشید.

درباره بیمارستان آپادانا تهران

بیمارستان آپادانا در تهران، ایران واقع شده است. این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در سال ۱۳۴۶ تاسیس شده و در طول ۵۰ سال گذشته به یکی از مراکز ارائه خدمات تخصصی پزشکی، جراحی و دیگر اقدامات درمانی تبدیل شده است. بیمارستان آپادانا شامل بخش‌های داخلی-جراحی، بخش‌های ویژه ICU-CCU، بخش زایمان و بخش نوزادان است و آماده ارائه خدمات به بیماران می‌باشد

بیمارستان پارس آپادانا، که همچنین به عنوان بیمارستان آپادانا شناخته می‌شود، در حال حاضر با رتبه اعتبار بخشی درجه یک فعالیت می‌کند و خدمات تخصصی پزشکی و جراحی را ارائه می‌دهد.

آدرس این بیمارستان : تهران، خیابان قرنی، خیابان شهید شهری، بیمارستان آپادانا

خرید اینترنتی گل برای بیمارستان آپادانا

خرید اینترنتی را میتوان یکی از کار های جدایی ناپذیر زندگی امروزی دانست. گل فروشی اینترنتی شادیچی یکی از بهترین گل فروشی های اینترنتی تهران است که شما میتوانید از ان تمام نیاز های خود از قبیل انواع دسته گل، تاج گل و سبد گل مناسب عیادت کردن از مریض را تهیه کنید و به راحتی در روند بهبودی بیماران به آن ها کمک کنید.

گلفروشی های نزدیک بیمارستان آپادانا

رقابت سختی بین گلفروشی های بزرگ تهران همیشه بر سر بیشتر کردن کیفیت خود و بالا بردن فروش خود بوده است. در نزدیکی بیمارستان آپادانا چند گلفروشی که از بهترین گلفروشی های تهران هم هستند وجود دارند. یکی از این گلفروشی ها گل گلفروشی ساینا و گل فروشی مارانتا هست. در ادامه بررسی این دو گلفروشی میپردازیم.

نام گل فروشی های نزدیک بیمارستان آپادانا محصولات گل فروشی
گلفروشی ساینا دسته گل، سبد گل، گل آرایی ماشین عروس
گلفروشی مارانتا دسته گل، باکس گل، تاج گل، سبد گل

گل فروشی مارانتا

اگر شما قصد مراجعه به بیمارستان آپادانا را دارید و میخواهید که یک گلفروشی نزدیکی این بیمارستان پیدا کنید گل فروشی مارانتا یکی از بهترین انتخاب های شما میتواند باشد. این گل فروشی با سابقه بیش از ده سال توانسته است که انواع مدل های خاص و انتحاری را برای خود ایجاد کند و شما بتوانید از این گلفروشی  به راحتی هر آنچه که نیاز دارید را تهیه کنید. در این گلفروشی شما میتوانید انواع باکس گل ، و دسته گل را با قیمت ارزان تهیه کنید. ادرس این گلفروشی نرسیده به پل کریم خان از طرف خیابان میرزای شیرازی است.

گلفروشی ساینا

گلفروشی ساینا یکی از گل فروشی های بسیار خوب تهران است که در نزدیکی بیمارستان آپادانا تهران قرار دارد. از مزیت های این گلفروشی میتوان به تنوع گل ها و تنوع بسیار زیاد محصولات اشاره کرد. همچنین این گلفروشی میتواند به بیمارستان آپادانا سفارش شما را به صورت رایگان ارسال کند. شما میتوانید در این گلفروشی انواع گل های خاص مانند گل ارکیده و گل پرنده بهشتی را با هماهنگی تهیه و ارسال کنید.

نتیجه گیری

به طور کل خرید گل برای بیمار و کادر درمانی از مجله کار هایی هست که میتواند باعث بهبود بیماران و افزایش عملکرد کادر درمان دانست و میتواند باعث انتشار انرژی مثبت شود. شما میتوانید با استفاده از گلفروشی شادی چی میتوانید به راحتی در هر جای دنیا برای بیمارستان شهدا تجریش گل تهیه کنید و در کمتر از 3 ساعت آن را ارسال کنید.