نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش 12

خرید گل برای بیمارستان آراد

در این روزها، خرید گل برای عیادت بیماران به یکی از رسوم رایج در جامعه تبدیل شده است. این روش، به عنوان یک نماد عشق، احترام و پشتیبانی به بیماران شناخته می‌شود. گل‌ها با زیبایی و عطر خود می‌توانند روحیه بیماران را ارتقا دهند و به آن‌ها انرژی مثبت بدهند. اما در هنگام خرید گل برای عیادت بیماران، باید نکاتی را در نظر داشته باشیم تا گل مناسبی انتخاب کنیم که با وضعیت بیمار همخوانی داشته باشد و به او شادابی و خوشحالی بیشتری بخشد.

درباره بیمارستان آراد تهران

بیمارستان آراد در سال ۱۳۴۸ در زمینی به مساحت ۱۲۵۹متر مربع واقع در خیابان سمیه تاسیس شد. ساختمان اولیه مشتمل بر ۸۵ تختخواب در اردیبهشت ماه ۱۳۵۳ افتتاح گردید.
با گذشت زمان و افزایش تعداد مراجعه کنند گان، سهامداران بیمارستان اقدام به توسعه بیمارستان نمودند بطوریکه اکنون بیمارستان آراد با زیر بنایی بالغ بر ۱۰,۰۰۰متر مربع و برخورداری از بخش های مختلف تخصصی مشتمل بر ۱۴۵ تخت بصورت شبانه روزی در جهت ارائه بهترین خدمات بهداشتی و درمانی فعال می باشد.

آدرس این بیمارستان :{تهران، خیابان سمیه، بین خیابان دکتر شریعتی و بهار}

شماره تماس بیمارستان آراد: 02173999

خرید اینترنتی گل از گلفروشی شادیچی برای بیمارستان آراد

یکی از مهمترین بخش هایی که در زمان عیادت باید داشته باشند، داشتن یک هدیه مناسب است. بسیاری از افراد با خرید میوه و کمپوت سعی در بهبودی دوستانشان دارند. یکی از راه های بسیار عالی و مفید برای بهبودی بی ماران خرید گل است. خرید گل میتواند بهترین هدیه برای بیماران باشد. زیبایی گل ها باعث بهتر کردن حال بیماران میشود. دلیلی که باعث بهتر شدن بیماران با گل هاست این است که گل ها میتوانند محیط سرد و بیروح بیمارستان را به یک محیط پرشور و با نشاط تبدیل کند.

گلفروشی های نزدیک بیمارستان آراد تهران

نام گلفروشی آدرس گل فروشی
گلفروشی آراد تهران،بهار،خ طالقانی،خ بهار جنوبی،خ سمیه
گلفروشی شادی سه راه طالقانی خیابان شریعتی، گلفروشی شادی
گلفروشی کارا تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، ابتدای خواجه نصیر، پلاک 318، گل فروشی کارا

گلفروشی اراد، باکیفیت و نزدیک به بیمارستان اراد

گلفروشی اراد را میتوان نزدیک ترین گلفروشی نزدیک بیمارستان اراد دانست. این گلفروشی انواع گل های رز و سایر گیاهان آپارتمانی را موجود دارد و میتوانید از ان برای هدیه دادن به بیمار یا هدیه دادن به کارد درمانی از این گلفروشی استفاده کنید. مزیت اصلی این گلفروشی نزدیکی به بیمارستان آراد است. اما باید به این موضوع توجه کنید که در این محدوده جای پارک مناسبی وجود ندارد. شما میتوانید از این گلفروشی انواع باکس گل و سبد گل را تهیه کنید اما باید این نکته را مورد نظر داشته باشید که تهیه دسته گل کار زمان بری میباشد و شما باید قبل از رفتن به بیمارستان سفارش خود را به این بیمارستان دهید.

گلفروشی شادی

گلفروشی شادی دیگر گلفروشی نزدیک بیمارستان اراد است و میتوانید از این گلفروشی انواع دسته گل، سبد گل، تاج گل و باکس گل را تهیه کنید. نکته مهم این گل فروشی استفاده از گل ها و مواد اولیه باکیفیت و تازه است. همچنین این گلفروشی انواع گیاهان طبیعی را موجود دارد و میتوانید از گیاهانی که نیاز به مراقبت کمی دارند برای هدیه به بیمارستان مورد نظر هدیه دهید.

گلفروشی کارا

گلفروشی کارا همانند اسمش یک گلفروشی با کلاس و لاکچری است که میتوان در آن گلفروشی هر نوع وسیله ای مربوط به گل و گیاه تزئینی و آپارتمانی را باقیمت مناسب تهیه کنید. از جمله مزایا این گلفروشی میتوان به اماده سازی سریع سفارشات، کارشناسان مجرب و تنوع بالای محصولات اشاره کرد. اما تنها گزینه منفی این گلفروشی را میتوان قیمت بالای این گلفروشی دانست.

جمع بندی

به طور کل خرید گل برای بیمار و کادر درمانی از مجله کار هایی هست که میتواند باعث بهبود بیماران و افزایش عملکرد کادر درمان دانست و میتواند باعث انتشار انرژی مثبت شود. شما میتوانید با استفاده از گلفروشی شادی چی میتوانید به راحتی در هر جای دنیا برای بیمارستان شهدا تجریش گل تهیه کنید و در کمتر از 3 ساعت آن را ارسال کنید.