نمایش 1–12 از 28 نتیجه

نمایش 12

سطل گل تولد آبی

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل کوچک

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش گل برای بیمارستان کسری

خرید گل برای بیمارستان کسری، عملی است که به طور معمول در نگاه اول به نظر می‌رسد تنها یک اقدام ساده و روتینی است. اما در واقع، این یک طرز تعبیر از عناصری است که به وسیله آنها می‌توان یک ارتباط انسانی حساس را برقرار کرد. در همه جا، از بیمارستان‌ها تا خانه‌ها، انسان‌ها از گل برای بیان احساساتشان استفاده می‌کنند. گل‌ها مانند پلی بین ما و دیگران عمل می‌کنند و باعث می‌شوند ارتباطات عاطفی و نیز روحی ما با اطرافیانمان تقویت شود. گلفروشی های متعددی در نزدیکی بیمارستان کسری هستند. خرید گل از گلفروشی شادیچی میتواند نیاز های شما را به خوبی تامین کند شما میتوانید . در ادامه برخی از گلفروشی های معروف تهران که نزدیک بیمارستان کسری هستند را برای شما مثال میزنیم.

درباره بیمارستان کسری

بیمارستان کسری یک بیمارستان فوق تخصصی در تهران است. این بیمارستان در سال 1347 تاسیس شده است و با تلاش برای ارائه خدمات پزشکی با کیفیت و به روز، به بیماران خدمات متنوعی ارائه می‌دهد.

بیمارستان کسری سعی می‌کند تا در محیطی علمی و با استفاده از بهترین تجهیزات و پرسنل مجرب و فرهیخته، به بیماران خدمات پزشکی به بهترین شکل ارائه دهد. این بیمارستان دارای بخش‌های متنوعی از جمله بخش‌های اورژانس، قلب، جراحی، اطفال، زنان و زایمان، آنژیوگرافی، پزشکی هسته‌ای و غیره است.  بیمارستان کسری در تهران واقع شده است. آدرس دقیق آن در میدان آرژانتین، خیابان الوند است. شماره تماس بیمارستان کسری تهران به شرح زیر است:
– 02188774444
– 02182111000 .

برای ارتباط با مدیریت بیمارستان کسری می توانید از طریق وبسایت بیمارستان کسری نیز به آدرس www.kasrahospital.ir در دسترس است.

گلفروشی های نزدیک بیمارستان کسری

گلفروشی های نزدیک بیمارستان کسری بسیار باکیفیت و منصف هستند و شما میتوانید از این سه گلفروشی که در فاصله ده دقیقه ای از بیمارستان کسری هستند گل تهیه کنید. این گلفروشی از جهات مختلف با هم مختلف هستند در ادامه با هم این گلفروشی ها را مقایسه میکنیم.

دکه گل سلدا خیابان بهاران، نبش خیابان بیست و یکم
گلستان زیبا آرژانتین،خ. بیهقی،خ. بخارست
گل فروشی طبیعت سبز تهران،آرژانتین،میدان آرژانتین،خ الوند،خ مغنیه

دکه گل سلدا

دکه گل سلدا میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این گلفروشی انواع گیاهان اپارتمانی را در رنگ بندی و طرح های مختلف موجود دارد و شما میتوانید از این گلفروشی انواع گیاهان و گل های مناسب بیمارستان را تهیه کنید. نکته بسیار مهم درباره این گلفروشی قیمت بسیار مناسب این گلفروشی هست. اگر به دنبال این هستید که یک هدیه ارزان قیمت و زیبا تهیه کنید حتما این گلفروشی را در صدر لیست خود قرار دهید.

گلفروشی زیبا

گلفروشی زیبا با باکس گل ها و سبد گل های بسیار زیبا خود میتواند دل هر کسی را ببرد و نگاه ها را مجذوب گلفروشی خود کند. شما میتوانید از این گلفروشی انواع سبد گل و باکس گل و گل های شاخه بریده را تهیه کنید. این گلفروشی در خیابان بخارست است و شما میتوانید به آن مراجعه کنید.

گلفروشی طبیعت سبز

وقتی وارد گلفروشی طبیعت سبز میشوید انگار که وارد جنگلی از گلهای مختلف شده اید. این گلفروشی بزرگ بهترین گلفروشی این لیست است و شما میتوانید از این گلفروشی انواع گل های طبیعی را برای مناسبت های مختلف از عیادت تا تبریک نوزاد سفارش دهید. این گلفروشی در خیابان الوند ابتدای خیابان مقنیه واقع شده است و شما میتوانید به این گلفروشی مراجعه کنید.

خرید اینترنتی از گلفروشی شادیچی

گلفروشی شادیچی را میتوان به عنوان بهترین انتخاب برای خرید گل برای بیمارستان کسری داشت. شاید به دلایل مختلف نتوانید به بیمارستان مراجعه کنید اما دوست دارید تا ارادت و دوستی خود را به مخاطبتان ثابت کنید. گلفروشی شادیچی میتواند شما را در این مسیر به راحتی همراهی کند و شما میتوانید به این گلفروشی مراجعه کنید.