نمایش 1–12 از 17 نتیجه

نمایش 12

سبد گل هدیه

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل فرزیا

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

سبد گل رز لاکچری

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف R

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

سبد گل اروپایی

۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان

گل برای بیمارستان میلاد

بیمارستان میلاد در سال 1380 تاسیس شد که یکی از بیمه های طرف قرارداد اصلی از ابتدا بیمه تامین اجتماعی بوده است این بیمارستان از جمله بزرگترین بیمارستان های تهران است که هزار تخت خواب دارد و در اکثر بخش های پزشکی هم ارائه خدمات دارد.

در کلینیک تخصصی این بیمارستان؛ اورولوژی، درمانگاه اعصاب و روان، درمانگاه داخلی، درمانگاه فیزیوتراپی، درمانگاه قلب، درمانگاه عفونی و ….. وجود دارد که اکثرا زیر نظر متخصصان مطرح کشور اداره می شود در این بیمارستان نوبت دهی بصورت اینترنتی و از سایت انجام می شود و هم ئچنین در بعضی بخش ها تلفنی هم انجام می گردد.

آدرس و شماره تماس بیمارستان میلاد

شما برای ارتباط با این بیمارستان و رزرو نوبت و پرسش سوالات می توانید با شماره ی 021-84090 تماس بگیرید. این بیمارستان در بزرگراه همت، نرسیده به اتوبان چمران واقع شده است.
زمان ملاقات همه روزه از ساعت 15 الی 17 و برای بخش های ویژه از ساعت 16 الی 17 می باشد.

خرید حضوری گل نزدیک بیمارستان میلاد

خرید گل یکی از لذت بخش ترین کار هایی است که افراد طی روز آن را انجام میدهند. هنوز افراد زیادی حضور دارند که دوست دارند که گل را به صورت حضوری خرید کنند. در نزدیکی بیمارستان میلاد گلفروشی های خوبی وحود دارد که میتوانید از آنها انواع گل و گیاه را تهیه و به عنوان هدیه همراه خود به بیمارستان میلاد ببرید. از جمله این گلفروشی ها میتوان به: گل فروشی شادیچی، گلفروشی TALE-GOL و گلفروشی سمیرا اشاره کرد.

گلفروشی سمیرا

اگر به دنبال یک گلفروشی خوب در نزدیکی بیمارستان میلاد هستید بدون شک گلفروشی سمیرا میتواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. این گلفروشی به صورت تخصصی بر روی انواع ماشین عروس، تاج گلريال دسته گل وباکس گل فعالیت میکند. ساعت پاسخ دهی این گلفروشی همه روزه از ساعت 9 صبح الی 10 شب میباشد.

خرید و ارسال گل برای بیمارستان میلاد

خرید گل برای عیادت بیمار یکی از بهترین موارد میتواند باشد شما عزیزان می توانید برای بیماران خود که در بیمارستان میلاد بستری هستند برای بهتر شدن حس و حال بیمار گل ببرید. با سفارش و خرید گل از گل فروشی شادیچی می توانید یک دسته گل یا باکس گل و یا سبد گل عالی و قیمت مناسب تهیه کنید. از مزایای خرید از شادیچی این است که شما بدون اینکه در شلوغی و ترافیک خیابان ها به دنبال گلفروشی بگردید مجموعه ما با ارسال فوری و رایگان در بیمارستان میلاد گل مورد نظر شما را تحویل دهد. از دیگر مزایای خرید از شادیچی تضمین کیفیت و قیمت است و همینطور تنوع زیاد در محصولات که شما برای تولد نوزاد خود هم می توانید به ما سفارش دهید.

گل فروشی شادیچی بهترین گل فروشی در نزدیکی بیمارستان میلاد است و میتوانید انواع باکس گل، دسته گل و سبد گل مخصوص هدیه به مریض را تهیه کنید.

انواع گل مناسب برای بیمارستان و بیمار

گل ها به ذات چیز هایی هستند که با نگاه کردن آنها حال روحی ما خوب میشود و میتوانیم از آن ها انرژی مثبت دریاف کنیم . اما بعضی گل ها هستند که نباید از آن ها در بیمارستان ها استفاده کنیم. زیرا گرد گل ها باعث ایجاد حساسیت میشود. همچنین باید از گل هایی استفاده کنید که عطر و بوی زیادی نداشته باشد مثلا گل های یاس برای استفاده در بیمارستان مناسب نیست. این گل ها باعث میشود که سایر بیماران از بوی بسیار زیاد آن ها احساس ناراحتی کنند.