نمایش 1–12 از 49 نتیجه

نمایش 12

گل برای بیمارستان طالقانی

بیمارستان آیت الله طالقانی تهران، در سال 57 تاسیس شد. این بیمارستان 7 طبقه دارد و هر روز افراد زیادی برای عیادت از دوستان و یا آشنا های شان به این بیمارستان می آیند. یکی از بهترین وسیله ها که میتواند در هنگام عیادت از مریض شما را همراهی کند، گل است. گل یک وسیله عالی برای روحیه بخشیدن و امید دادن به بیمار است. شما میتوانید در هنگام رفتن به بیمارستان طالقانی از گل فروشی شادی چی گل تهیه کنید و باعث شادی و بهبودی دوستتان شوید.

درباره بیمارستان طالقانی تهران

بیمارستان آیت‌الله طالقانی یکی از بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران است. این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ارائه خدمات تشخیصی، مراقبتی و درمانی به مراجعین سراسر کشور متعهد است و همچنین خدمات آموزشی و پژوهشی به فراگیران علوم پزشکی ارائه می‌دهد .

آدرس دقیق بیمارستان طالقانی در بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، خیابان شهید اعرابی قرار دارد. شماره تلفن بیمارستان برای تماس مستقیم با مرکز عبارت است از 02122432564، 02122432561 و 02122432560.

این بیمارستان بهبود مستمر خدمات درمانی و آموزشی را در دستور کار خود قرار داده است. اهداف اصلی این مرکز شامل ارتقای کیفیت خدمات سلامت، ارتقاء فرهنگ ایمنی بیمار، ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی و پژوهشی، ارتقاء مدیرت بهره وری بیمارستان و ارتقای مدیریت خطر حوادث و بلایا (مدیریت بحران بیماری کووید-۱۹) می‌باشد.

بیمارستان طالقانی تلاش می‌کند تا با رعایت اخلاق حرفه‌ای، تامین ایمنی بیماران و کارکنان، حقوق بیماران، همراهان، فراگیران، اساتید و کارکنان را بهبود دهد. همچنین، جلب رضایت بیماران و بهبود مستمر خدمات، افزایش دسترسی جامعه به خدمات مورد نیاز و ارتقای سطح دانش و مهارت‌های کارکنان از جمله عوامل کلیدی برای موفقیت این مرکز به شمار می‌روند.

در مورد اطلاعات بیشتر و نوبت‌دهی درمانگاه مورد نظر، بیماران می‌توانند با شماره تلفن ۲۳۰۳۱۵۰۵ تماس حاصل نمایند یا به آدرس اینترنتی http://taleghani.nobat.sbmu.ac.ir مراجعه کنند.

آشنایی با بیمارستان طالقانی تهران

بیمارستان آیت الله طالقانی تهران در محله ولنجک واقع در خیابان اعرابی است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله ولنجک است. این بیمارستان یکی از بیمارستان های به نام تهران است.

خرید اینترنتی گل برای بیمارستان طالقانی

خرید گل یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که میتوان انجام داد. اما بسیاری از افراد دوست ندارند که بیمارستان بروند و یا در آنجا بمانند. به همین دلیل دنبال این هستند که نبود خود را با فرستادن یک هدیه خوب برای مخاطبشان که در بیمارستان طالقانی بستری است جبران کنند. شما میتوانید با خرید گل از گل فروشی شادیچی یک هدیه عالی و قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین شما با خرید از گل فروشی شادیچی مزایا زیادی دارید. اولا که شما با انتخاب گل فروشی شادیچی تنوع بینظری از انواع گل های مناسب عیادت از بیمار و تولد نوزاد را میتوانید انتخاب کنید. دوما گل فروشی شادیچی ضمانت قیمت و کیفیت را برای تمامی محصولات خود قرار داده است. اکثر گل فروشی های منطقه ۱ و ۲ هزینه ارسال از مشتری دریافت میکنند. اما شما میتوانید با خرید از گل فروشی شادیچی به صورت رایگان و بدون هزینه هر محصولی که دوست دارید را به بیمارستان طالقانی و یا هر جای تهران بفرستید.

گل فروشی شادیچی بهترین گل فروشی در نزدیکی بیمارستان طالقانی است و میتوانید انواع باکس گل، دسته گل و سبد گل مخصوص هدیه به مریض را تهیه کنید.

گلفروشی های نزدیک بیمارستان طالقانی تهران

خرید گل جزو لذت بخش ترین کار های دنیا میباشد و میتوانید در آن از نزدیک با گل ها ارتباط داشته باشید و میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای همین بسیاری از افراد دوست دارند که به صورت حضوری گل را تهیه کنند. گلفروشی های زیادی در نزدیکی بیمارستان طالقانی وجود دارند. ما در این قسمت به سه گل فروشی معروف نزدیک بیمارستان را برای شما لیست کرده ایم.

نام گل فروشی آدرس گلفروشی
گلفروشی زعفرانیه خیابان کچویی، بین ماهوتی و میدان شهریاری
گل فروشی اوین بلوار دانشگا، ابتدای خیابان دانشجو
گلفروشی بین المللی خیابان اوین ، سر سه راه غیاثی

گلفروشی زعفرانیه

گلفروشی زعفرانیه نام یک مکان نیست بلکه نام یک گلفروشی بسیار معروف در تهران است . این گلفروشی در خیابان کچویی، بین ماهوتی و میدان شهریاری قرار دارد و میتوانید از این گلفروشی هر چه نیاز دارید برای یک هدیه برای عیادت میتوانید از این گلفروشی تهیه کنید. این گلفروشی انواع سبد گل از مدل های ارزان تا مدل های لوکس و لاکچری را میتوانید تهیه کنید. همچنین این گلفروشی امکان ارسال در محدوده را دارد و میتوانید به بیمارستان طالقانی ارسال کنید.

گلفروشی اوین

گلفروشی اوین یکی از محبوب ترین گلفروشی های منطقه دو تهران است و هر موقع که به آنجا مراجعه کنید میبینید که همه گل آرا ها مشغول ساخت انواع دسته گل یا سبد گل و یا درحال دیژاین ماشین عروس هستند. شما میتوانید در این گلفروشی انواع گل ها را با کیفیت بسیار بالا تهیه کنید و به عنوان هدیه به کادر درمان و یا عیادت از بیمار استفاده کنید.

گلفروشی بین المللی

یکی دیگر از گل فروشی های خوب و بسیار قیمت مناسب نسبت به رقبا خود گلفروشی بین المللی است. در این گلفروشی میتوانید انواع گل و گیاه هان طبیعی و انواع بنسای و تراریوم را پیدا کنید. در این گلفروشی میتوانید انوع باکس گل، سبد گل و باکس گل را با قیمت مناسب تهیه کنید. نکته مهم این گلفروشی تنوع بسیار بالای محصولات این فروشگاه است. این گلفروشی همه روزه از ساعت 9 صبح الی 10 شب بدون تعطیلی باز میباشد. همچنین ادرس این گلفروشی ابتدای سه راه غیاثی است و میتوانید به آنجا مراجعه کنید.