نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش 12

گل برای بیمارستان جم

این بیمارستان از قدیمی ترین و پیشرفته ترین بیمارستان های شهر تهران است که در سال 1350 تاسیس گردید و بزرگانی همچون پروفسور سمیعی و پروفسور حسن هاشمیان در تاسیس گروه پزشکان ” جم ” برای تاسیس بیمارستان پیشرفته و فناوری به روز نقش مهمی داشته اند. این بیمارستان با 128 تخت بستری و 3 اتاق عمل پیشرفته و مجهزترین دستگاه های رادیولوژی و تجهیزات قلبی آماده خدمت رسانی به تمام مردم ایران است. بیمارستان جم در بخش های متفاوت کلینیکی و پاراکلینیکی از جمله درمانگاه ارولوژی، درمانگاه ENT، درمانگاه ارتوپدی، درمانگاه اطفال، درمانگاه جراحی مغز و اعصاب، جراحی توراکس، درمانگاه پوست، درمانگاه انکولوژی، درمانگاه چشم، درمانگاه داخلی، درمانگاه زنان و زایمان و بسیاری دیگر فعالیت دارد. حال ما در کنار معرفی بیمارستان جم قصد داریم برای خرید گل برای ملاقات و عیادت مریض و حتی تولد نوزاد شما عزیزان را راهنمایی کنیم.

شماره تماس و زمان ملاقات بیمارستان جم

شما عزیزان می توانید برای ارتباط با بیمارستان جم و رزرو نوبت علاوه بر مراجعه به سایت با شماره های 02184149, 02188820091, 02188820092, 02188820094 تماس بگیرید.

ساعات ملاقات بیمارستان جم در بخش بستري از ساعت 9 تا 11 صبح و از ساعت 15 الی 17 عصرها و در بخش ويژه صبح ها از ساعت 10 تا 11 و عصر ها از ساعت 15 الی 16 می باشد.

آدرس گلفروشی نزدیک به بیمارستان جم

با توجه به جست و جوی تیم فروشگاه آنلاین شادیچی فقط دو گلفروشی در نزدیکی بیمارستان جم قرار دارد که یکی از آن ها گلفروشی سن سی و دیگری گل فروشی گلفام میباشد. در ادامه میپردازیم به قسمت های مختلف این دو گلفروشی.

گلفروشی سن سی

گل فروشی سن سی یک یاز گلفروشی های خوب در محله سنایی میباشد. این گلفروشی به قیمت مناسب و کیفیت بالا و همچنین تنوع محصولاتش معروف است. شما در این گلفروشی میتوانید انواع سبد گل و تاج گل را با قیمت ارزان سفارش دهید. از دیگر مزیت های این گلفروشی باید به ارسال رایگان در محدوده دارد و میتوانید برای بیمارستان جم از گلفروشی سن سی گل تهیه کنید.

ارسال گل برای بیمارستان جم

حتما برایتان پیش آمده یکی از آشنایان و عزیزانتان در بیمارستان جم بستری باشند و شما بخواهید برای دیدن بیمار به بیمارستان بروید و زمان کافی برای گشتن و خرید گل ندارید در این مواقع می توانید از گلفروشی شادیچی کمک بگیرید و با سفارش و خرید گل از طریق تلفن و یا چند کلیک ساده در سایت گل مدنظر را به صورت رایگان و فوری تحویل بگیرید، هم چنین اگر وقت برای رفتن به بیمارستان ندارید و می خواهید دل بیمار خود را شاد کنید و به او نشان دهید که چقدر مهمه برای شما؛ می توانید به ص.ر آنلاین گل سفارش دهید و او را سوپرایز کنید.