نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش 12

گل برای بیمارستان جماران

بیمارستان جماران از جمله بیمارستان های فوق تخصصی قلب تهران است. این بیمارستان در محله تجریش، خیابان باهنر، خیابان جماران قرار دارد. این بیمارستان در محله مرفه نشین تهران قرار دارد. شاید در این بیمارستان یکی از دوستان یا نزدیکان شما بستری هست و شما قصد عیادت از او را دارید و به دنبال یک  وسیله خوب برای هدیه دادن به آن شخص باشید. از جمله هدیه های خوب برای هدیه دادن در این گونه موارد هدیه دادن گل است. گل ها میتوانند فضای کسل کننده بیمارستان را به مکانی پر از انرژی مثبت تبدیل کند.

شما با خریدن یک دسته گل میتوانید پیام آرزوی سلامتی که برای آن شخص دارید را به بهترین نحوه برسانید.

خرید گل از گلفروشی اینترنتی شادیچی برای بیمارستان جماران

همانطور که گفتیم گل دادن در زمان مریضی یک نفر یکی از بهترین کار هایی است که شما میتوانید برای او انجام دهید. اما پیدا کردن گل مناسب نکاتی دارد که باید آن را در نظر گرفت. برای مثال بعضی از گل های طبیعی بوی بسیار تندی دارند. این گل ها برای عیادت برای از بیمار مناسب نیست و باعث ایجاد حساسیت میشود. این موضوع میتواند در بعضی مواقع باعث بدتر شدن حال بیمار شود. نکته دیگری که در انتخاب گل مناسب برای بیمارستان است، اندازه محصول است. معمولا میز های بیمارستان فضای کمی دارد و شما بهتر است از گل های کوچک استفاده کنید.

گلفروشی های نزدیک بیمارستان جماران

بسیاری از افراد علاقه مندن تا به صورت حضوری گل و گیاه تهیه کنند و یا دوست دارند تا به صورت حضوری گلی که سفارش داده اند را تحویل بگیرند تا در صورت نیاز در کوتاه ترین زمان تغییراتی در آن دهند.

نام گل فروشی ادرس گلفروشی
گلفروشی یگانه تهران،جماران،خ باهنر،خ امیدوار،پ ۲۳
گلفروشی ارکیده تهران،جماران،خ. دکتر شریعتی،خ. نیاوران
گل و گیاه کاظمیان تهران،جماران،خ باهنر،خ جماران،خ زرمشت،پ ۱

این گلفروشی ها جزو برترین گل فروشی های محله جماران هستند و در نزدیکی بیمارستان جماران قرار دارند طوری که میتوان پیاده هم به این گلفروشی ها از بیمارستان جماران مراجعه کرد. در ادامه به بررسی این گلفروشی ها میپردازیم.

گلفروشی یگانه

گلفروشی یگانه یکی از گلفروشی های لوکس و خاص تهران است که در ان میتوان انواع دسته گل مناسب بیمارستان را تهیه کنید. البته کار اصلی این گلفروشی دیزاین ماشین عروس و ساخت تاج گل است. این گلفروشی همه روزه از ساعت 9 صبح الی 11 شب باز و اماده خدمات رسانی به شماست.

گلفروشی ارکیده

این گلفروشی از جمله خاص ترین گلفروشی های تهران است و بیشتر کار های سفارشی و خاص انجام میدهد. اگر شما هم قصد خرید گل از این گلفروشی ر ا دارید باید در نظر داشته باشید که این گلفروشی قیمت بالاییی دارد و همچنین باید یک الی دو روز قبل سفارش خود را نهایی کنید.

گلفروشی کاظمیان

اگر به دنبال گیاهان طبیعی هستید و میخواهید که ان ها را به عنوان هدیه به بیمار بدهید پیشنهاد میکند این گلفروشی را در گوشه ذهنتان بشپارید شما میتوانید از این گلفروشی انواع گل و گیاه طبیعی با قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین میتوانید انوع گیاهان نادر و کمیاب را به راحتی در این فروشگاه تهیه کنید. ادرس این گلفروشی جماران،خ باهنر،خ جماران،خ زرمشت،پلاک ۱ میباشد.

خرید باکس گل برای بیمارستان جماران تهران

باکس گل میتواند یکی از زیبا ترین هدایایی باشد که شما برای عیادت کردن از مریض همراه خود داشته باشید. همان طور که میدانید یکی از بخش بیمارستان جماران زایشگاه این بیمارستان است و احتمال دارد که خانواده شما برای به دنیا اوردن فرزندشان به این بیمارستان مراجعه کرده باشند. شما میتوانید با انتخاب گلفروشی شادیچی انواع سبد گل و باکس گل مخصوص تولد را با قیمت های مناسب و ارزان تهیه و به صورت رایگان تحویل بگیرید.