نمایش 1–12 از 34 نتیجه

نمایش 12

باکس گل قلبی ژیپسوفیلا

۹۵۰,۰۰۰ تومان

سبد گل تبریک

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

سبد گل هدیه

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

درباره بیمارستان البرز

بیمارستان البرز یکی از بیمارستان های بسیار شیک و مجهز ایران است. بیمارستان البرز از معدود بیمارستان هایی است که در آن عمل پیوند کلیه انجام میشود. این بیمارستان در محله اقدسیه واقع شده است. همان طور که میدانید خیابان انقلاب یکی از مناطق شلوغ تهران است به همین دلیل نمیتوان بدون ادرس و مقصد مشخص به بیمارستان البرز تهران رفت مخصوصا اگر شما نیاز دارید که قبل از رفتن به بیمارستان گل تهیه کنید. این کار یکی از بهترین راه ها برای روحیه دادن به بیمار است و میتوان تاثیر زیادی در روند بهبود مریض داشته باشد. آدرس این بیمارستان خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، پلاک 27

دسته گل های مناسب برای عیادت بیماران

شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که چه گلی برای عیادت کردن بیماران مناسب می‌باشد؟ بهتر است توجه داشته باشید که گل ها از ویژگی های متفاوتی برخوردار می‌باشند. شما برای تهیه کردن یک دسته گل مناسب بیمارستان باید به نکاتی توجه کنید. در ادامه برخی از این نکات را برای شما بازگو میکنیم.

دسته گل رز برای بیماران

گل رز میتواند بهترین هدیه برای افرادی باشد که میخواهید به آن ها در بیمارستان هدیه دهید. گل رز های می‌تواند باعث ایجاد حس دوستی و آرامش بشود و باید توجه داشته باشید که بوی خوب این گل برای بیماران آرامش بخش است. بهتر است بدانید که گل های رز جدا از زیبایی خود از ویژگی هایی همچون آرام بخشی اعصاب، درمان بی خوابی بیمار، ضد افسردگی و … برخوردار می‌باشند.

خرید گل برای بیمارستان البرز

پیدا کردن گلفروشی در نزدیکی بیمارستان البرز که قیمت مناسبی داشته باشد کار سختی است. اکثر گلفروشی های آن محدوده به دلیل اینکه باید اجاره های سنگین پرداخت کنند معمولا قیمت های نجومی و بالایی دارند. شما میتوانید با خرید از گلفروشی شادیچی علاوه بر ارسال رایگان و غیر حضوری از امکان ضمانت قیمت بهرمند شوید. همچنین شما در گلفروشی آنلاین شادیچی تنوعی بی نظیر از انواع گل ها و انواع مدل ها مانند: سبد گل، جام گل ، باکس گل و یا دسته گل را میتوانید با کیفیت عالی یافت کنید. همین موضوع باعث میشود که خرید از گل فروشی شادیچی بهترین راه برای خرید گل برای بیمارستان البرز باشد. با ما همراه باشید تا گلفروشی های معروف و نزدیک بیمارستان البرز را بررسی کنیم.

نام گلفروشی آدرس گلفروشی
گلفروشی پورشیفی خیابان جمهوری اسلامی،خیابان شیخ هادی، نبش کوچه سخن ور
گل فروشی جامی شیخ هادی،خیابان جمهوری اسلامی،خیابان شیخ هادی،خیابان سوسن

گلفروشی پورشیفی؛ نزدیک ترین گلفروشی به بیمارستان البرز

اگر به طور ناگهانی قصد خرید گل دارید و نزدیک بیمارستان البرز هستید، بهترین گلفروشی نزدیک به بیمارستان البرز گلفروشی پورشیفی. این گلفروشی جنب بیمارستان هست و میتوانید در این گلفروشی انواع سبد گل و دسته گل مناسب بیمارستان را تهیه کنید. در این گلفروشی انواع گیاهان آپارتمانی و گیاهان ضد حساسیت وجود دارد که برای محیط بیمارستان انتخاب خوبی است. آدرس این گل فروشی : خیابان جمهوری اسلامی،خیابان شیخ هادی، نبش کوچه سخن ور  میباشد.

گل فروشی جامی، مخصوص خاص پسند ها

کمتر کسی هست در تهران نام و آوازه گلفروشی جامی به گوشش نرسیده باشد. این گلفروشی جزو گلفروشی های بسیار معروف بزرگ و خاص تهران است. شما میتوانید در این گلفروشی انواع تاج گل ها، گیاهان کمیاب و محصولات انحصاری وجود دارد. اگر به دنبال محصولات بسیار خاص هستید و هزینه برای شما در گام دوم قرار دارد بدون شک یکی از بهترین گل فروشی های تهران این گلفروشی میباشد.

خرید اینترنتی گل برای بیمارستان البرز

احساسات و ارتباطات انسانی همواره نیازمند ابزارهایی برای انتقال و اظهار آنها به دیگران است. گاهی اوقات، ما نیاز داریم تا احساسات شادی و خوشحالی را به عزیزان خود ارسال کنیم، به خصوص زمانی که آنها در بیمارستان البرز تهران بستری هستند شادیچی یک گلفروشی اینترنتی بی‌نظیر است که به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی و راحتی احساسات شادی و خوشحالی خود را به عزیزان در بیمارستان البرز منتقل کنید. شما با انتخاب گل فروشی شادیچی میتوانید با ترکیب رنگ های زنده و زیبا، امید را به بیماران هدیه دهید و باعث بهبودی آنها شوید. اگر به دنبال خرید راحت با قیمت مناسب و سریع هستید به شما پیشنهاد میکنیم که با کارشناسان ما تماس بگیرید.