نمایش 1–12 از 30 نتیجه

نمایش 12

باکس گل love

تماس بگیرید

باکس گل قلبی ژیپسوفیلا

۹۵۰,۰۰۰ تومان

سبد گل تبریک

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

سبد گل هدیه

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

سبد گل تبریک تولد

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

گل برای بیمارستان آرمان

اگر یکی از نزدیکان شما در بیمارستان آرمان بستری است و قصد دارید تا گل مناسب تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم که سری به گلفروشی اینترنتی شادیچی بزنید. گلفروشی شادیچی با در اختیار داشتن انواع گل های طبیعی توانسته که بهترین دسته گل باکس گل و سبد گل های مناسب بیمارستان ها را ایجاد کند. شما هم دوست دارید که به بیمارستان آرمان بروید از گلفروشی شادیچی این خرید را انجام دهید.

درباره بیمارستان آرمان

این بیمارستان واقع در محله سئول، نرسیده به زکی زاده بایقرا است. این بیمارستان با هدف های درمانی مختلف در سال 1398 تاسیس شد. در این بیمارستان پزشکان نام دار ایرانی مشغول به کار هستند. زیر بنای این بیمارستان ۸۴۴۰ متر مربع و بیش از ۱۰۰ تخت دارد.

خرید گل برای بیمارستان آرمان

گل فروشی ها کمی مجاور بیمارستان هست و اگر شما در آن نزدیکی هستید نمیتوانید گل مناسبی تهیه کنید. بهترین راه برای شما این است که گل را به صورت اینترنتی تهیه کنید. خرید گل یکی از جذاب ترین کارهایی است که شما میتوانید انجام دهید. اما با توجه به ترافیک و دوری گلفروشی در نزدیکی شما خرید اینترنتی از گلفروشی شادیچی بیشتر به شما توصیه میشود.

گل فروشی شادیچی از گلفروشی های نامدار ایران است. شما میتوانید با انتخاب گلفروشی شادیچی مزایا زیادی دریافت میکنید. اولا که شما مستقیم از گلخانه خرید میکنید این موضوع باعث حذف واسطه میشود. این موضوع در تازگی و قیمت تاثیر زیادی. دوما در گلفروشی شادیچی شما تنوع بی نظیری از انواع گل های در اختیار دارید و میتوانید با سلیقه خود انتخاب های خوبی داشته باشید.

از مزیت های بسیار مهم گل فروشی شادیچی میتوان به تنوع بسیار مناسب گل های این گلفروشی اشاره کرد. شما در گلفروشی شادیچی میتوانید برای مراسم های خود انواع گل های اورینتال، آنتوریوم، ژربرا، رز و… را با بهترین قیمت تهیه کنید.

گلفروشی های نزدیک بیمارستان آرمان تهران

گلفروشی هایی که در نزدیکی بیمارستان آرمان قرار دارند همه انها جزو گلفروشی های لاکچری و لوکس تهران هستند و شما میتوانید از این گلفروشی ها محصولات خاص تهیه کنید. این گلفروشی ها مزایا بسیاری از جمله تحویل زیر یک ساعت و ارسال در محدوده دارند.

نام گل فروشی آدرس گلفروشی
گلسرای رزیران تهران، سئول، زکی زاده بایقرا، رو به روی بیمارستان ارمان
گلسرای سئول تهران،آرارات،بزرگراه کردستان،خ خدامی،خ سئول، شیخ بهایی، پ ۱۳میدان
گلفروشی ارمغان خیابان شرافتی، ابتردای چهار راه باغچه حصار

گلفروشی رزیران نزدیک ترین گلفروشی به بیمارستان آرمان

گلفروشی رزیران دقیقا رو به روی بیمارستان ارمان قرار دارن و شما میتوانید بدون زحمت و به راحتی انواع گل ها و گیاهان آپارتمانی و گیاهان زینتی را تهیه کنید. مزیت دیگری که این فروشگاه دارد استفاده از گل های ضد حساسیت است. شما اگر قصد دارید تا یک هدیه همراه خود با برای بیمارستان آرمان همراه خود ببرید میتوانی این گلفروشی را در اولویت قرار دهید. مزیت دیگری که این گلفروشی دارد این است که میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و به صورت رایگان به بیمارستان ارسال کنید.

گلفروشی سئول

گل فروشی سئول یکی از گلفروشی های خوب در محله سئول میباشد. این گلفروشی به قیمت مناسب و کیفیت بالا و همچنین تنوع محصولاتش معروف است. شما در این گلفروشی میتوانید انواع سبد گل و تاج گل را با قیمت ارزان سفارش دهید. از دیگر مزیت های این گلفروشی باید به ارسال رایگان در محدوده دارد و میتوانید برای بیمارستان آرمان از گلفروشی سئول گل تهیه کنید. یکی دیگر از مزیت های مهم گلفروشی سئول تنوع تاج گل های نمایشگاهی این گلفروشی است. گلفروشی سئول در نزدیکی نمایشگاه سئول قرار دارد و شما میتوانید برای مراسم هایی که در نمایشگاه در پیش دارید انواع تاج گل و یا سبد گل های شیک از گلفروشی سئول تهیه کنید.  این گلفروشی از ساعت 9 صبح الی ساعت 8 شب باز میباشد.

گلفروشی ارمغان

از دیگر گلفروشی های بسیار خوب نزدیک بیمارستان آرمان میتوان به گلفروشی ارمغان اشاره کرد. این گلفروشی یکی از گلفروشی های بسیار بزرگ نزدیک بیمارستان ارمان است و میتوان در آن هر چیزی که نیاز دارید از انواع تاج گل تا انواع سبد گل و باکس گل و انواع رز جاودان ها و سایر گل و گیاهان طبیعی را از این گلفروشی تهیه کنید. این گلفروشی از ساعت 9 صبح الی 10 شب همه روزه باز میباشد. ادرس این گلفروشی خیابان شرافتی، ابتردای چهار راه باغچه حصار مراجعه کنید.