نمایش 1–12 از 147 نتیجه

نمایش 12

تاج گل تبریک در فرمانیه

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک شیک

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک یک طبقه

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل سفید تسلیت

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

ارسال فوری گل

زمان یکی از با ارزش ترین منابعی است که در زندگی داریم. هرگز نمی توان آن را جایگزین کرد و نمیتوان آن را دوباره به دست آورد. هر لحظه ارزشمند است و باید آن را گرامی داشت و عاقلانه استفاده کرد. زمان یک ماهیت عادلانه در دنیاست، زیرا بدون تعصب بر همه موجودات تأثیر می گذارد و به سن، جنسیت، نژاد یا مذهب ما اهمیتی نمی دهد و برای همه به یک میزان می گذرد.

زمان به ما این فرصت را می دهد که از اشتباهات خود درس بگیریم و در آینده تصمیمات بهتری بگیریم. این به ما اجازه می دهد تا روابط معناداری با دیگران ایجاد کنیم و خاطراتی ماندگار بسازیم که تا آخر عمر باقی بماند. ما باید از زمان خود عاقلانه استفاده کنیم تا مطمئن شویم که زندگی را با حداکثر پتانسیل زندگی می کنیم و تأثیر مثبتی بر اطرافیانمان می گذاریم.

ارزش زمان قابل اغراق نیست. نباید آن را هدر داد، بلکه باید به عنوان فرصتی برای رشد، یادگیری و تبدیل شدن به نسخه های بهتری از خودمان هر روز استفاده کرد. بیایید مطمئن شویم که این منبع گرانبها را بدیهی نمی گیریم!

خرید گل با ارسال فوری

یکی از چیز هایی که در زمان خرید گل از اهمیت زیادی برخوردار است، زمان اماده سازی و زمان ارسال گل است. در بعضی مواقع پیش می آید که در مراسمی دعوت شده اید ناگهان تصمیم میگیرید که یک تاج گل یا سبد گل هم با خود برای شرکت در مراسم ببرید. یا کار واجبی برای شما پیش می آید و با ارسال یک گل به آن مراسم مراتب عذرخواهی بابت عدم حضور خودتان و اینکه شما به یاد آن شخص بوده اید را میرساند.

یا در یک مثال دیگر شما در روز سالگرد ازدواج خود هستید ولی فراموش کرده اید که امروز یک روز خاص است. در این موقع لحظات هم ارزش با طلا میشود.

ارسال فوری گل

ارسال فوری گل

چطور گلفروشی شادیچی ارسال فوری دارد؟

این سوالی است که بسیاری از افراد در ذهن خود دارند. مگر چه چیزی در گلفروشی شادیچی وجود دارد که با آن میشود به سرعتی که ادعا میکند سفارش ها را تحویل دهد. جواب این سوال این است که گلفروشی شادیچی از نزدیک ترین کارگاه برای شما محصولات را ارسال میکند و شما میتوانید هر محصولی که مد نظر دارید را به سرعت دریافت کنید.

نکته دیگری که وجود دارد تیم گل آرایی بسیار حرفه ای و مجهز شادیچی است. همیشه تجهیزات تاثیر زیادی در زمان انجام یک محصول دارد. برای همین شادیچی سعی میکند که همیشه انواع گل ها و یا تجهیزات دیگر مانند باکس، سبد،لوازم گل آرایی و… را به طور کامل برای دیزاینر های خود آماده کند.

خرید محصولات آماده

معمولا بسیاری از افراد از این موضوع که گل آرایی که پروسه زمانبر است، اطلاع دارند و معمولا از چند روز قبل سفارش خود را به گلفروشی میدهند. اما بسیاری از افراد همانطور که گفتیم در موقعیت های خاص قرار میگیرند و نمی توان از آن ها خرده گرفت.

شادیچی برای حل مشکل زمان آماده سازی و گل آرایی محصولات خود یک ایده بسیار عالی اندیشیده و آن این است که یکسری از محصولات پرفروش خود را به صورت آماده دارد. شما میتوانید با تماس با کارشناسان شادیچی از موجودی محصولات آماده با خبر شوید.