نمایش 1–12 از 14 نتیجه

نمایش 12

تاج گل سفید تسلیت

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای مراسم سالگرد

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

سبد گل ختم

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل لاکچری

۱۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

گل برای ختم

خرید گل برای مراسم ختم و تحویل آن در زمان مشخص یکی از دغدغه های مهم افراد است. شما فقط کافی است گل تسلیت مورد نظرتان را انتخاب کنید و در ادامه فرایند ثبت سفارش مشخصات تحویل اعم از آدرس محل مورد نظر، تاریخ و ساعت تحویل را درج کنید و همچنین پیام دلخواه خود را جهت عرض تسلیت نیز آماده کنید و به ما اطلاع دهید تا در کارت ترحیم چاپ کنیم. تحویل به موقع به آدرس مشخص و باکیفیت گل مراسم ختم عزیزانتان را به ما بسپارید.

خرید دسته گل برای مراسم ختم سبد گل مناسب ختم
قیمت تاج گل مناسب ختم سفارش تاج گل مناسب ختم
سفارش گل مناسب ختم دسته گل ختم مادر

انواع گل های مناسب مراسم ختم به صورت زیر میتواند باشد :

  1. تاج گل
  2. دسته گل
  3. استند گل
  4. سبد گل

چه زمانی تاج گل و چه زمانی سبد گل تهیه کنیم؟

مواقعی که یکی از بستگان، آشنایان و یا همکاران خود را در مصیبتی می بینید، بهتر است که در کنار او حضور داشته باشید تا بتوانید به کم کردن غم و اندوهش کمک کنید. اما گاهی اوقات به دلایل بسیاری از مشکلات روز مره ی افراد این کار امکان پذیر نیست و یا ممکن است شخص عزادار در آن زمان آنقدر غرق در غم و اندوه باشد که به هیچ وجه متوجه حاضر شدن شما در مراسم نشود. تاج گل برای چنین مواقعی به شما توصیه میشود.  خرید تاج گل مراسم ختم یا سبد گل از رسم و رسومات شایسته و قابل احترام برای ابراز همدردی است. پس بهتر است بدانید که در چه زمان و مکانی باید این همدردی را ابراز کنید.

گل برای ختم ژربرا

گل برای ختم

راه های افزایش طول عمر گل های مراسم ختم

  • نگهداری گل ها در مکان خنک
  • جدا کردن گل ها از همدیگر 
  • جدا کردن برگ های پایینی ساقه از همدیگر 
  • تمیز کردن گلدان آبپاشی روی گل ها

چطور پیام تسلیت بنویسیم؟

گلی که حاوی پیام و یا نامی از ارسال کننده گل نباشد ممکن است در میان دیگر گل ها در مراسم گم شود. پیام تسلیت مناسب شامل چند بخش است. اول شخص اصلی که  می خواهید گل و پیام تسلیت تان به دست او برسد، دوم متن پیام که کاملا گویا و واضح باشد و غم و اندوه شما را در بر بگیرد. و سوم نام فردی، مجموعه یا شرکتی که از طرف آن گل ارسال می شود. در صورت سفارش گل از سایت تاج گل در فرایند ثبت سفارش می توانید طرح کارت و پیام خود را نیز انتخاب کنید. پیام شما نیز باید مناسب تاج یا سبد مورد نظرتان باشد.