نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 12

گل هفت رنگ

دنیای گل‌ها پر از رنگ‌های زیبا و بی‌پایانی است که هر کدام زیباتر از رنگ قبلی هستند از رنگ‌های پاستلی ملایم گرفته تا رنگ‌ های پررنگ تیره یا روشن، رنگ گل متناسب با هر سلیقه و سبکی وجود دارد. اما اگر بخواهید لمسی از جادوی رنگین کمان را برای خود تهیه کنید چه؟ در اینجا مطالب بسیار مفیدی درباره گل های هفت رنگ به شما معرفی میکنیم که به شما در انتخاب گل های هفت رنگ کمک می کند.

تاریخچه و مبدا گل هفت رنگ

این رز های خوش رنگ حاصل تلاش های بسیار زیاد یک طراح و باغبان هلندی به نام Peter Van de Werken است. اون به کمک همکارانش پس از آزمون و خطا های بسیار زیاد توانست گلی تولید کند که رنگ های زیادی دارد.

نحوه ساخت گل های هفت رنگ

در بسیاری از مقالات این را نوشته بودند که شما میتوانید با استفاده از ابرنگ و یا رنگ ها ساده گلی  را هفت رنگ کنید اما این موضوع کاملا اشتباه است. باری اینکار از رنگ هایی مخصوصی استفاده میشود که از عصاره گیاهان دیگر گرفته شده است و سمی نیست. همچنین این کار طی عملیات های خاصی انجام میشود.

خرید گل های هفت رنگ از گل فروشی شادیچی

در پایان، گل های هفت رنگ راه بسیار خوبی برای اضافه کردن رنگ و جادو به زندگی شماست. مطمئناً با خرید چند گل هفت رنگ میتوانید زیبا ترین هدیه را برای همسر خود تهیه کنید در گل فروشی شادیچی انواع باکس گل و دسته گل های هفت رنگ برای خردی موجود است و شما میتوانید در تهران یا کرج آن ها را سفارش دهید.