نمایش 1–12 از 145 نتیجه

نمایش 12

گل سفید

گل های سفید اغلب با نماد های خلوص، معصومیت و لطف همراه هستند. آنها یک انتخاب محبوب برای دسته گل عروسی، ترتیبات تشییع جنازه و دیگر مناسبت های خاص هستند. اگر شما هم قصد خرید گل سفید را دارید یا به موضوعات مربوط به گل و گیاه علاقمند هستید در اینجا تعدادی از محبوب ترین و معروف ترین انواع گل های سفید آورده شده است:

گل رز سفید:

گلی کلاسیک و جاودانه که نماد پاکی، صلح و عشق است. گل رز سفید یک انتخاب محبوب برای دسته گل عروسی، تزئینات انواع تاج گل و بسیاری از مراسم های ترحیم است.

نیلوفرهای سفید:

نیلوفرهای سفید که به خاطر عطر خاص خود معروف هستند، اغلب برای نماد پاکی، معصومیت و شیرینی گل نیلوفر استفاده می شوند. آنها همچنین معمولاً در ترتیبات تشییع جنازه برای ابراز همدردی و تسلیت استفاده می شوند.

گل صد تومانی یا پیونی سفید:

گل صد تومانی محبوب بسیاری از طرفداران گل و گیاه است، گل صد تومانی سفید به دلیل شکوفه های بزرگ و زیبا و رایحه شیرین اغلب در دسته گل عروس و گل آرایی مراسم های عروسی استفاده می شود.

گل مروارید سفید:

نمادی از بی گناهی، گل های مروارید سفید اغلب در دسته گل عروس و سایر چیدمان ها استفاده می شود تا به سادگی و شیرینی اضافه کنند.

گلایل سفید:

گل های کلاسیکی که برای تزئین انواع دسته گل و تاج گل های ترحیم در ایران مورد استفاده قرار میگیرد.

نرگس سفید:

نرگس سفید که به خاطر عطر و بوی بهاری که دارد محبوب بسیاری از افراد هست. نماد گل نرگس امید و زندگی استفاده می شوند.

خرید اینترنتی گل های سفید

گل های سفید رنگ جزو کثیری از طرفداران و خریداران گل را در بر میگیرد. در کنار گل هایی که در بالا به آن اشاره کردیم انواع دیگری از گل های سفید در گلفروشی اینترنتی شادیچی موجود می باشد. شما میتوانید به مراجعه به وب سایت شادیچی انواع دسته گل، سبد گل، تاج گل و باکس گل با گل های سفید تهیه کنید.