نمایش 1–12 از 35 نتیجه

نمایش 12

تاج گل برای تسلیت

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای سرمزار

۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل درباری نمایشگاه

۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک نمایشگاه

۶,۶۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل ترحیم درباری

۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل نمایشگاه بین المللی

۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تسلیت پدر

۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان

گل داوودی؛ گل هزار رنگ

داوودی امکان ندارد نوعی از این گل با سلیقه شما سازگار نمباشد. این گل یک گل بسیار مقاوم است؛ شما میتوانید از این گل در خانه یا محل کار استفاده کنید. این گل زیبا بیانگر شکوه و خلاقیت طبیعت است. این گل را برای مصارف مختلف استفاده میکنند. از این گل میتوان در مراسم های دوستانه و مراسم های رسمی تهیه کنید. همچنین به دلیل سازگاری مناسب این گل با آب و هوای ایران میتوان گلدان گل داوودی را هدیه داد. اگر شما هم قصد سفارش گل داوودی را دارید و دوست دارید که در مورد این گل بیشتر بدانید تا انتها همراه ما باشید.

مشخصات گل داوودی

خواستگاه اصلی این گل در در آسیا و در کشور چین بوده است. اما با گذشت زمان به کشور های دیگر رسیده طی  قلمه زنی و پیوند دادن بسیاری از گلها با گل های دیگر توسط انسان بسیاری از این گل به مدل های دیگر تبدیل شده و در حال حاظر بیش از 300 نوع از این گیاه در دنیا وجود دارد .

داودی قاشقی (Spoon)داوودی عنکبوتی (Spider)
داودی آنمون (anemone)داودی منگوله ای (pompon)
داودی کم پر (single bloom)گل داودی رفلکس (Reflex)

انواع گونه های گل داوودی

گل های داوودی به دلیل رنگ های روشن، شکل های منحصر به فرد و دوره های طولانی گلدهی، گل محبوبی در سراسر جهان هستند. در خانواده گل داوودی، زیرگروه های مختلفی وجود دارد که هر کدام ظاهر، ویژگی ها و رایحه خاص خود را دارند. شما میتوانید انواع گل های داوودی را از گلفروشی شادیچی سفارش دهید.

داودی قاشقی (Spoon):

یکی از زیرگروه های گل داوودی، گل داوودی قاشقی است. این گل شکلی منحصربه‌فرد دارد و گلبرگ‌های باریک و بلندی دارد که در انتها به سمت داخل منحنی شده و ظاهر یک قاشق را ایجاد می‌کند. گل های داوودی قاشقی اغلب در سایه های صورتی، بنفش و سفید رشد می کنند و معمولاً در پاییز شکوفا می شوند.

داوودی عنکبوتی (Spider)

زیرگروه دیگر گل داوودی گل داوودی عنکبوتی است. همانطور که از نام آن پیداست، این گل ها دارای گلبرگ های بلند و نازکی هستند که شبیه پاهای عنکبوت هستند. گل های داوودی عنکبوتی به خاطر رنگ های پر جنب و جوش خود که شامل سایه های نارنجی، زرد و قرمز هستند، شناخته می شوند. این گل ها اغلب در گل آرایی استفاده می شوند و یک انتخاب محبوب برای دکور پاییزی هستند.

داودی آنمون (anemone)

گل داوودی آنمون که به نام داوودی کُره ای نیز شناخته می شود، ظاهر منحصر به فردی دارد که آن ها را از سایر گونه های گل داوودی متمایز می کند. این گل ها یک صفحه مرکزی بزرگ دارند که با گلبرگ های بلند و نازک احاطه شده است که به سمت پایین آویزان می شوند. گل داودی شقایق در طیف رنگی از جمله صورتی، قرمز و سفید وجود دارد.

داودی منگوله ای (pompon)

گل داوودی پومپون که به نام داوودی منگوله ای نیز شناخته می شود، دارای شکوفه های کوچک و گرد شکل است که به طور متراکم با گلبرگ ها زیر ساخته شده است. این گل‌ها اغلب در طیف رنگی زرد، نارنجی و قرمز رشد می‌کنند و برای کسانی که می‌خواهند رنگ‌های خاص و گرم پاییزی را به خانه یا محل کار خود اضافه کنند، انتخابی محبوب هستند.

عطر و بوی گل داوودی

از نظر رایحه، گل های داوودی به طور کلی به دلیل رایحه قوی خود شناخته نمی شوند. با این حال، برخی از انواع، مانند گل داوودی شقایق، ممکن است عطر گلی لطیفی داشته باشند. شما می توانید انواع گل های

خاستگاه گل داوودی

منشا گل های داوودی را می توان به چین باستان ردیابی کرد، جایی که هم به دلیل زیبایی و هم خواص دارویی کشت می شد. امروزه گل های داوودی در سرتاسر جهان رشد می کنند و انتخاب محبوبی در فصل های پاییز و چیدمان گل ها هستند.

نماد گل داوودی

معمولا رنگ گل در نماد و پیامی که به مخاطب میرساند تاثیر زیادی دارد. ان گل هم که به قدر تنوع رنگ دارد که این کار را بسیار سخت میکند. اما شاخص ترین نماد های این گل عبارت اند از:

  • زندگی شاد
  • مثبت اندیشی
  • پاکی و وفاداری
  • عشق

گل داوودی

گل داوودی

خرید گل داوودی از گل فروشی شادیچی

تقریبا تمامی گلفرشی ها این گل را در تمام سال موجود دارد. اما زمانی پیش می آید که زمان کافی برای رفتن به گل فروشی نداشته باشیم . بهترین ایده ای که در این زمان میتواند به ذهنتان بیاید خرید گل از اینترنت است. امروزه با پیشرفت اینترنت، خرید آنلاین گل  بسیار راحت شده و شما میتوانید فقط با اینترنت و موبایل از هر جا گل تهیه کنید. گل فروشی شادیچی یکی از گل فروشی های بسیار خاص و عالی در ایران است که در زمینه های مختلف از جمله تاج گل ، باکس گل، سبد گل، جام گل و دسته گل جزو بزرگان تهران است و برای بسیاری از مناسبت ها برنامه های مختلفی دارد. سفارش گل داوودی به صورت اینترنتی یکی از راحت ترین راه ها برای خرید این گل است و میتوان از این گل در تمام مراسم ها استفاده کرد.