نمایش 1–12 از 30 نتیجه

نمایش 12

تاج گل تبریک شیک

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل ترحیم کوچک

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای تسلیت

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای مراسم سالگرد

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل ترحیم برای خاکسپاری

۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای فوت مادر

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای سرمزار

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

گل گلایل

گلایل پایه ثابت مراسم های ختم و مراسم های ترحیم در ایران است و یکی از بهترین گزینه ها برای قرار دادن در تاج گل، دسته گلو سبد گل های ترحیمی است. این گل با ظاهر زیبا و جذابی که دارد میتواند میتواند اندکی در غم و اندوه خانواده متوفی را کاهش دهد.

این گل بوی سبک و کمی دارد و میتواند به فضا و محیطی که این گل در آن قرار دارد آرامش ببخشد. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر در مورد گل گلایل اطلاعات کسب کنید.

مشخصات گل گلایل

گلایل در رنگ های سبز، صورتی، زرد نارنجی و… یفت میشود. اما محبوب ترین نوع آن رنگ سفید است. رنگ سفید آن مظهر پاکی و بیگناهی شخص میباشد. همچنین رنگ سفید پیام ارامش را به همه منتقل میکند برای همین گل گلایل سفید تا این حد محبوب است. این گل در شاخه های بین 30 الی 60 سانت رشد میکند. نور مستقیم برای این گل خوب نیست و باید سعی کنید که از نور غیر مستقیم برای این گل استفاده کنید. اگر این گل را در سبد گل یا تاج گل های شادیچی خریداری کرده باشید. میتوانید هر روز مقداری آب را برای آبیاری این گل به آن دهید.

گل گلایل

گل گلایل

انواع گونه های گلایل

گلایل انواع مختلفی دارد. این گونه ها از نظر رنگ و ظاهر تفاوت های زیادی با هم دارند. در اینجا چند نمونه از معروف ترین های این گل را برای شما نام برده ایم.

گلایل زرد (G.trichonemifolius) گلایول سفید (white prosperity)
گلایل بنفش (passos G.grandiflora gladiolus) گلایل مشکی (Gladiolus atroviolaceus)
گلایل پاپیلیو (gladiolus G.papilio) گلایل نارنجی (Boone-Gladiolus)

خرید گل گلایل از شادیچی

گلایل تنوع زیادی دارد. شما میتوانید برای مناسب های ترحیمی از این گل در گل آرایی، تاج گل، استند گل و سبد گل ترحیمی استفاده کنید. ارسال تمام محصولات از گلفروشی تا هرجای تهران رایگان است. شما میتوانید با خرید از وب سایت شادیچی و یک بار امتحان کردن کیفیت محصولات ما به مشتری دائمی شادیچی تبدیل شوید.