نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 12

تاج گل تبریک یک طبقه

۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک نمایشگاه تهران

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای تبریک افتتاحیه

۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای نمایشگاه ماشین

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل بزرگ برای افتتاحیه

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل نمایشگاه ارزان

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

گل پرنده بهشتی، تیکه ای از بهشت

گل پرنده بهشتی که به نام Strelitzia نیز شناخته می شود، یک گل استوایی است که بومی آفریقای جنوبی است. این نام از ظاهر پرنده مانند گل‌ها گرفته شده است که شبیه پرهای رنگارنگ یک پرنده بهشتی است. این گل قرن هاست که کشت می شود و به دلیل زیبایی چشمگیر و ظاهر منحصر به فرد خود شناخته شده است.این گل در رنگ های سبز، نارنجی و آبی یافت میشود. این گل در مناطق گرم سیری به خوبی رشد میکند. طی سال های اخیر در ایران استقبال بسیار خوبی از آن شده و میتوان از آن در مناسب های مختلف استفاده کرد. با ما در ادامه همراه باشید با گل فروشی شادیچی در مورد انواع گل های پرده بهشتی به شما توضیح دهیم.

چرا به گل استرلیتزیا پرنده بهشتی میگویند؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا باید به یک گل پرنده بهشتی بگوییم. علت آن هم برای این گل کاملا واضح است. گلبرگ‌هاي خوشرنگي این گل كه يک پرنده در حال پرواز را تداعي مي‌كنند کاملا بیانگر علت نام گذاری این گل زیباست.

تاریخچه و محل رشد

گل پرنده بهشت تاریخ طولانی و جالبی دارد. اولین بار در اواخر قرن هجدهم در آفریقای جنوبی توسط گیاه شناس به نام سر جوزف بنکس، که یکی از اعضای اولین سفر کاپیتان کوک به استرالیا بود، کشف شد. بانک ها نمونه ای از این گیاه را به انگلستان آوردند، جایی که به سرعت در میان باغداران محبوب شد.

گل پرنده بهشتی معمولاً در طبیعت وحشی در آفریقای جنوبی یافت می‌شود، جایی که به صورت دسته‌ای در کنار سواحل رودخانه‌ها و در مناطقی با بارندگی زیاد رشد می‌کند. این گل در آب و هوای گرم و مرطوب رشد می کند و اغلب در مناطق گرمسیری در سراسر جهان رشد می کند.

انواع گونه های گل استرلیتزیا یا پرنده بهشتی

این گل دارای تعداد بسیاری گونه و نژاد است. گونه های اصلی این گل که در آفریقا رشد میکند رشد آن تا 6 متر هم میرسد. در ایران هم انواع مختلفی از این گل پرورش میابد. معروف ترین آن ها این گل ها است.

استرلیتزیا سفید (Strelitzia Nicolai)استریلیتزیا رجینا (Strelitzia reginae)
استریلیتزیا پومیلا (PumilaStrelitzia)استریلیتزیا پروليفرا (Strelitzia Prolifera)

Strelitzia Nicolai استرلیتزیا سفید

که با نام های White Strelitzia یا پرنده بهشتی غول پیکر سفید نیز شناخته می شود، یک گیاه بزرگ و چشمگیر است که ارتفاع آن تا 10 متر هم می رسد. دارای برگهای بلند و پارویی شکل است که طول آن تا دو متر می رسد. گل‌ها سفید و آبی هستند و روی ساقه‌های بلند و محکمی که بالای شاخ و برگ‌ها بلند می‌شوند، حمل می‌شوند. این یک گیاه محبوب برای محوطه سازی است و می تواند به عنوان یک نقطه کانونی در یک باغ یا به عنوان یک گیاه در یک گلدان بزرگ استفاده شود.

Strelitzia Reginae استرلیتزیا رجینا

همچنین به عنوان پرنده نارنجی بهشت شناخته می شود، شاید محبوب ترین گونه  گل استرلیتزیا باشد. این گیاه کوچکتر است که به طور معمول به ارتفاع حدود 150 سانت هم رشد می کند. دارای برگهای بزرگ و براق است که به صورت توده ای در پایه گیاه ایجاد می کند. گل ها خیره کننده هستند، با گلبرگ های نارنجی و آبی روشن که شبیه منقار و سر پرنده است. این گیاه معمولاً برای محوطه سازی یا برای گل آرایی تاج گل یا سبد گل نیز استفاده می شود.  اغلب در منطقه های گرمسیری و به عنوان یک گیاه آپارتمانی دیده می شود.

Strelitzia Pumila پرنده بهشتی کوتوله

همچنین به عنوان پرنده کوتوله بهشت شناخته می شود، یک نسخه کوچکتر و فشرده تر از Strelitzia Reginae است. معمولاً به ارتفاع 100 سانت می رسد. این گل ها بسیار چشمگیر هستند و گلبرگ های نارنجی و آبی دارند و روی ساقه های کوتاه تری حمل می شوند. این گیاه برای باغ‌های کوچک یا کسانی که می‌خواهند پرنده بهشتی پرورش دهند، اما فضایی برای یک گیاه بزرگ‌تر ندارند، عالی است.

Strelitzia Prolifera  استریلیتزیا پروليفرا

همچنین به عنوان Natal Strelitzia شناخته می شود، یک گیاه کمیاب و غیر معمول است که فقط در منطقه کوچکی از آفریقای جنوبی یافت می شود. این گیاه بزرگی است که ارتفاع آن تا 6 متر هم می رسد. این گل دارای برگ های بلند و پهنی است که طول آن به یک متر می رسد. این گل ها شبیه به Strelitzia Reginae هستند اما بزرگتر هستند و ساختار پیچیده تری دارند. این گیاه یک کالای کلکسیونی واقعی است و علاقه مندان به گیاهان به شدت به دنبال آن هستند.

نماد گل پرنده بهشتی و مکان های مورد استفاده

این گل یکی از زیبا ترین گل های دنیاست. قالبا رنگ این گل نارنجی است. برای همین هم میتوانیم بگوییم که از این گل گرما امید را میتوان دریافت کرد. علاقه
پاک و معصوم بودن، انرژی، وفاداری هم نماد های رایج این گل است. از این گل میتوان در مجالس ترحیم و یا مراسم های تبریک استفاده کرد. معمولا این گل در تاج گل و سبد گل استفاده میشود.

گل پرنده بهشتی

گل پرنده بهشتی

مزایای خرید اینترنتی گل پرنده بهشتی:

امروزه گل پرنده بهشتی یک انتخاب محبوب برای مراسم ها و یا خانه یا محل کار است. یکی از مزیت های خرید اینترنتی گل پرنده بهشت راحتی آن است. گل فروشی های آنلاین سفارش دادن گل های مورد نظر خود را در خانه خود آسان می کنند و آنها را مستقیماً درب منزل تحویل می دهند. این به ویژه برای کسانی که در مناطقی زندگی می کنند که گل پرنده بهشتی به راحتی در دسترس نیست مفید است، زیرا فروشگاه های گل آنلاین طیف وسیع تری از گزینه ها را ارائه می دهند.

یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی گل پرنده بهشتی از گلفروشی شادیچی کیفیت گل هاست. گل فروشی شادیپی با تامین کنندگان و پرورش دهندگان معتبر همکاری می کنند تا مطمئن شوند که گل ها تازه و با کیفیت هستند. این بدان معنی است که می توانید مطمئن باشید که گل هایی که دریافت می کنید زیبا و ماندگار خواهند بود. علاوه بر این، خرید اینترنتی گل پرنده بهشت از گل فروشی شادیچی به شما امکان می دهد از تخفیف ها و تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

خرید گل استرلیتزیا از گلفروشی شادیچی

خرید گل یکی از جذاب ترین و خوشایند ترین بخش از یک روز است. شما با خرید یک شاخه گل میتوانید امید و شادی را به خود و دیگران هدیه دهید. از مزایا خرید گل به صورت اینترنتی از گل فروشی شادیچی میتوان به خرید امن و راحت اشاره کرد. گل فروشی شادیچی به واسطه سابقه درخشانی که دارد میتوان در بسیاری از مراسم ها شما را همراهی کند. شما میتوانید از صفحه رضایت مشتری نمونه های کار های تمام شده را مشاهده کنید. شما میتوانید از گل پرنده بهشتی در بسیاری از گل آرایی ها برای مراسم های شادی و استفاده کنید.