نمایش 1–12 از 52 نتیجه

نمایش 12

تاج گل تبریک در فرمانیه

۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تسلیت جدید

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل برای تبریک

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل درباری نمایشگاه

۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان

گل لیلیوم؛ زیبا و خوش‌بو

یکی از گل هایی که میتوان در بسیاری از مراسم ها از آن اسفاده کرد لیلیوم است. شما میتوانید این گل را در دسته گل های زیادی با گل های دیگر ترکیب کنید و به یک هدیه عالی تبدیل کنید. در گل فروشی شادیچی انوا گل های لیلیوم را در مدل های مختلف دیزاین و طراحی کرده ایم. شما میتوانید این گل را با قیمت مناسب و ارسال رایگان در تهران از گلفروشی شادیجی تهیه کنید. با ما در ادامه همراه باشید…

بررسی گل لیلیوم

لیلیوم با نام علمی Lilium spp از خانواده‌ی Liliaceae میباشد. این گل دارای تنوع گونه و تنوع رنگی بالا بوده؛ اکثر گونه های لیلیوم دارای گلهای معطر میباشند. جالب است بدانید این گل در مناطق شمالی ایران هم کاشته میشود و از جمله گل های بسیار زیبا  کمیاب است. زادگاه اصلی این گل زیبا چین و ژاپن میباشد. این گل زیبا بیش از 100 گونه کشف شده در حال حاضر دارد.

لیلیوم در آفتاب کامل یا نیمه سایه در خاک مرطوب با زهکشی خوب بهترین رشد را دارد. بسته به گونه آنها از اوایل بهار تا پابان تابستان شروع به گلدهی میکند.

تاریخچه و نماد گل لیلیوم

این گل از دیرباز با نماد زیبایی و زنانگی همراه بوده است. در اساطیر یونان باستان گفته می شود که این گل از هرا، همسر زئوس رشد کرده است. همچنین در قرون وسطی به عنوان نمادی برای پاکی و بی گناهی در مسیحیت استفاده می شد. امروزه هنوز هم به عنوان نماد زیبایی و لطف و همچنین به عنوان نشانه ای از امید و تجدید دیده می شود.

گل لیلیوم

گل لیلیوم

خرید گل لیلیوم

همانطور که گفتیم این گل زیبا یک گل فصلی است و در فصل های تابستان و بهار قابل برداشت است. البته که این گل به کمک گلخانه های پیشرفته میتوان در فصل های دیگری نیز پرورش داد. شما میتوانید از این گل زیبا برای عرض تبریک در مراسم های مختلف استفاده کنید. گلفروشی شادیچی انواع لیلیوم را در دیزاین های مختلف برای مراسم های رسمی و غیر رسمی طراحی و اجرا میکند. شما میتوانید انواع سبد گل، باکس گل و تاج گل را با ارسال رایگان و کمتر از 2 ساعت در تهران و کرج تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی گل لیلیوم از گلفروشی شادیچی

اگر به دنبال گلفروشی خوب و مطمئن میگردید که محصولات خیره کننده را داشته باشد شک نکنید گل فروشی شادیچی یکی از بهترین انتخب های شماست. شما میتوانید در گلفروشی شادی چی انواع گل های لیلیوم با گلبرگ‌های ظریف و رنگ‌های بسیار زیبا را برای هر موقعیتی  یا مراسمی تهیه کنید.

ما در شادیچی در ارائه تازه ترین و با کیفیت ترین گل های لیلیوم به مشتریان خود تخصص داریم. چه به دنبال یک شاخه گل ساده یا یک دسته گل زیبا و بزرگ باشید. ما هر آنچه را که برای فراموش نشدنی شدن و زیبا تر شدن مراسم های شما نیاز دارید در اختیار داریم.

با سیستم سفارش آنلاین راحت ما، خرید گل لیلیوم از شادیچی هرگز آسان نبود. به سادگی انتخاب ما را مرور کنید، موارد دلخواه خود را به سبد خرید خود اضافه کنید، و با خیال راحت از خانه خود آن را بررسی کنید. به علاوه، با حمل و نقل سریع و رایگان ما، گل های شما در کمترین زمان درب منزل شما تحویل داده می شود.

مزیت های گل فروشی شادیچی آنقدر نسبت به گلفروشی های دیگر زیاد است مه نمیتوان آن را در یک قسمت قرار داد. شما میتوانید برای خرید گل از گلفروشی شادیچی از وب سایت، واتساپ و تماس تلفنی استفاده کنید.