نمایش 1–12 از 19 نتیجه

نمایش 12

سبد گل تبریک

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

دسته گل عروس

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

سبدگل برای عرض تسلیت

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

سبد گل لیلیوم

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

گل برای بیمارستان دی

این بیمارستان در خیابان ولیعصر، نبش شهید عباسپور واقع شده است که در سال 1364 تاسیس گردیده است و ظرفیت 200 تخت ثابت و 296 تخت فعال را دارد. بیمارستان دی یک بیمارستان درجه یک عمومی و از بزرگترین مراکز درمانی در سطح کشور می باشد و سعی کرده به روز ترین دستگاه ها و جدیدترین امکانات را داشته باشد تا کیفیت بالایی را برای درمان ارائه دهد.

این بیمارستان با ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی به صورت خاصی یک قدم جلوتر از بقیه بیمارستان ها باشد و با داشتن اساتید و پزشکان مطرح و به روز بودن تکنولوژی، از بیمارستان های معروف شناخته شود. این بیمارستان در قسمت آموزش هم فعالیت گستره ای دارد.

شماره تماس و زمان ملاقات بیمارستان دی

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از وضعیت بیمار و یا رزرو نوبت و سوالات خود با شماره 88797111 تماس بگیرید هم چنین با مراجعه به سایت این بیمارستان نیز نوبت خود را دریافت کنید.

ساعت ملاقات در این بیمارستان در بخش بستری های عادی از ساعت 15 تا 17 می باشد و در بخش های ویژه 16 الی 17 و تعداد ملاقات کنندگان 2 نفر و به مدت 10 دقیقه می باشد.

گل های مناسب بیمارستان

عیادت کردن از افرادی که دچار بیماری شده اند یکی از کار هایی ست که میتواند در بهبودی آن ها تاثیر داشته باشد. یکی از چیز هایی که همیشه افراد برای مناسبت های مختلف از آن استفاده میکنند گل است. انتخاب مناسب گل میتواند تاثیر زیادی بر سلامتی بیماران بگذارد و میتواند در روند بهبودی آن ها تاثیر داشته باشد. در بیمارستان، انتخاب گل های ضد حساسیت، بدون بو و با شکل هندسی ساده مانند گل های زنبق، گل سفید و یاسمن مناسب است. همچنین، گل هایی با رنگ‌های آرام مانند نیلوفر و لیمویی مناسب هستند. اما گل هایی با بوی قوی مانند رز و یاس پیشنهاد نمیشود که در بیمارستان استفاده شوند زیرا ممکن است باعث تحریک بیماران شوند. انتخاب گل مناسب عیادت یا گل هایی که میخواهید بع بیمارستان دی ببرید شاید مقداری مشکل باشد.. شما میتوانید با کارشناسان گلفروشی تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان گلفروشی شادیچی استفاده کنید.

نام گلفروشی آدرس گلفروشی
گلفروشی تی تی گیفت تهران،گاندی،خ گاندی جنوبی،خ پنجم
گلفروشی برگ و رنگ نیاوران قبل از همایونفر 337
گلفروشی شادیچی خیابان گاندی، کوچه بیست و پنجم

گلفروشی تیتی گیفت

گلفروشی تیتی یکی از بزرگ ترین گلفروشی های تهران است که میتوانید در آن به راحتی انواع گل و گیاهان تزئینی و انواع گل ها و گیاهان آپارتمانی را تهیه کنید. این گلفروشی امکان خرید اینتنتی را هم برای مشتریان خود فراهم کرده تا در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید. گلفروشی تیتی را میتوان بهترین گلفروشی در نزدیکی بیمارستان دی دانست. ادرس این گلفروشی خیابانه گاندی جنوبی، نبش کوچه پنجم میباشد.

گلفروشی برگ و گل

اگر به دنبال یک گلفروشی خاص میگردید که کیفیت آن زبان زد همه تهران باشد این گلفروشی مختص شمات. این گلفروشی برای افراد سخت پسند و خاص پسند گزینه ایده آلی است و در آن میتوانید انواع باکس گل رز ، باکس گل ارکیده و انواع سبد گل یا دسته گل های زیبا و قیمت مناسب را پیدا کنید. نکته مهم این گل فروشی این است که باید حداقل یک روز قبل از تحویل به این گلفروشی سفارش تان را دهید. ادرس ایت گلفروشی نیاوران قبل از کوچه همایونفر پلاک 337 میباشد.

خرید آنلاین و ارسال گل برای بیمارستان دی گلفروشی شادیچی

حتما برایتان پیش آمده یکی از آشنایان و عزیزانتان در بیمارستان بستری باشند و شما بخواهید برای دیدن بیمار به بیمارستان بروید و زمان کافی برای گشتن و خرید گل ندارید در این مواقع می توانید از گلفروشی شادیچی کمک بگیرید و با سفارش و خرید گل از طریق تلفن و یا چند کلیک ساده در سایت گل مدنظر را به صورت رایگان و فوری تحویل بگیرید، هم چنین اگر وقت برای رفتن به بیمارستان ندارید و می خواهید دل بیمار خود را شاد کنید و به او نشان دهید که چقدر مهمه برای شما؛ می توانید به صورت آنلاین گل سفارش دهید و او را سوپرایز کنید.